Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 10:04 Bu haber 366 kez okundu
 
KUMBUL “FİNİKE’DE SEÇİLEBİLECEK ADAYLA SEÇİME GİRCEĞİZ”
KUMBUL “FİNİKE’DE SEÇİLEBİLECEK ADAYLA SEÇİME GİRCEĞİZ”
FİNİKE Haberi


KUMBUL “FİNİKE’DE SEÇİLEBİLECEK ADAYLA SEÇİME GİRCEĞİZ”

Finike’ye gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak “Anketlerden çıkarsam Büyükşehir’e adayım. İl başkanı Ahmet Kumbul Finike’de seçilebilecek  bir aday ile seçime gireceğiz” ifadesinde bulundular.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, İl Başkanı Ahmet Kumbul, İl Disiplin Kurulu Başkanı Muammer Saygılı ve İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci CHP Finike İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldiler.

DÜLGEROĞLU’NU VE SARIÇOBANOĞLUNU SORDUK.

İlçe Başkanı Okan Tanır’ın açılış konuşmasından sonra gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Atilla Demirparmak, Çetin Osman Budak’a sormuş olduğu soruda sizin ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ismi Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için geçiyor.

Ayrıca Sayın Böcek bir sohbet esnasında Finike’den aday olarak eski belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu ile Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu’nun isimlerinin geçtiğini ifade ettiğini öğrendik. Bu konuda ki görüşleriniz nelerdir? Diye sordu.

BUDAK “ANKETLER BENİ GÖSTERİR İSE

ADAYLIK İÇİN VARIM”

Budak Cumhuriyet Halk Partisinin köklü bir parti olduğunu belirterek laik, sosyal ve hukuk devletinin kurallarına partimiz bağlılık göstermektedir. Eğer yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda benim ismim adaylık için öne çıkar ise ben bu göreve varım. Dedi

KUMBUL “FİNİKE’DE

SEÇİLEBİLECEK ADAYLA SEÇİME GİRECEĞİZ”

Finike ile ilgili adaylık konusunda ki soruları İl Başkanı Ahmet Kumbul cevaplandırdı. Kumbul “henüz seçim takvimi başlamadı. Biz 19 ilçede de seçimi kazanmak için mücadele edeceğiz. Finike’de de seçimi kazanacak güçteyiz. Adaylık konusunda henüz bize bir başvuru olmamıştır. Adayımızı İl Yönetimimiz belirler ve genel merkezde onaylar. Partimize aday olacak kişi partimizin değerlerine bağlı bir kişi olmak zorundadır.Seçilebilecek adayla seçime gireceğiz” İfadesinde bulundu.

KALENDER DOLAŞIR ŞOV

DEMİRPARMAK SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM

 

Kalender Dolaşır isimli partili de çok gergin bir şekilde orada bulunanlara şov yaparak gazetemizin Yazı İşleri Müdürüne sataşıp “yapmış olduğunuz bir haberde Genel Başkanımıza diktatör ifadesinde bulundunuz. Siz benim genel başkanıma diktatör diyemezsin” suçlamasında bulundu.

Dolaşır’ın nezaket dışı bu davranışından dolayı toplantıdaki bazı kişiler bura bunun konuşulacağı yer değil diyerek tepki gösterdiler.

Demirparmak’ta yapmış olduğu eleştirinin arkasında olduğunu söyleyerek “9 defa seçim kaybeden genel başkan hala yerinde duruyorsa benim sözüm onadır” dedi.

Daha sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: 0
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
26° - 36°
Pazar
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:35
Öğle
13:06
İkindi
16:57
Akşam
20:28
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı