Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 13:30 Bu haber 455 kez okundu
 
ACİL SERVİS ÇALIŞANLARI EĞİTİM İÇİN FİNİKE’DE
ACİL SERVİS ÇALIŞANLARI EĞİTİM İÇİN FİNİKE’DE
FİNİKE Haberi


ACİL SERVİS ÇALIŞANLARI  EĞİTİM İÇİN FİNİKE’DE

 

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri ve Yurt Dışı Sağlık Birimleri Daire Başkanlığı Koordinasyonunda “Acil Servislerde İletişim Eğitici Eğitimi” Finike’de başladı.

Finike Devlet Hastanesinin misafirliğinde Ziraat Odası Toplantı Salonunda 3 gün sürecek olan eğitimde Acil Servislerde çalışan tüm acil servis personeline “tabip,hemşire, ebe, tıbbi sekreter, güvenlik, danışma ve tüm personele eğitim verilecek.

Antalya merkez ve Batı Antalya ilçeleri Finike , Kumluca , Kaş, Demre ve Elmalı ilçelerin de görevli personeli kapsayan  eğitime Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür,  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Mehmet Akdağ, Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Sıdıka Birgül Yılmaz , Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yücel Kurt katılıyor.

Finike Devlet Hastanesi  Başhekimi Yücel Kurt  konuşmasında “Sayın Kamu Hastaneleri Hizmet Başkanım saygıdeğer eğitimciler ve değerli katılımcılar Antalya’nın portakal kokulu güzide ilçesi Finike’ye hepiniz hoş geldiniz.

Hastanelerin acil servisleri problemlerin en hızlı ve en etkili çözülmesi gereken birimidir. Bu koordinasyonu sağlamak ve süreci en verimli yönetebilmenin temel gereksinimi sağlıklı iletişimdir. Bu doğrultuda Sağlık Bakanlığımız koordinasyonunda “Acil Servislerde İletişim Eğitimi” ‘nin tüm Türkiye’de verilmesi planlanmıştır.

“Acil Servislerde İletişim Eğitimi” Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesislerinde acil servis hizmeti sunan tüm hastanelerde uygulanması planlanmış , Antalya batı bölgesi “Kumluca, Finike, Demre, Kaş, ve Elmalı” eğitimi için Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı a-tarafından eğitim yeri Finike Devlet Hastanesi seçilmiştir.

“Acil Servislerde İletişim Eğitimi” için eğitim yeri olarak Finike  ve Finike Devlet Hastanesi seçen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ünal Hülür’e , bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan eğitimcilerimize , eğitimin gerçekleşmesi için büyük özveri gösteren hastanemiz organizasyon ekibine ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor, eğitimin sizler için faydalı geçmesini diliyor ve sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: ACİL, SERVİS, ÇALIŞANLARI, , EĞİTİM, İÇİN, FİNİKE’DE, ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
26° - 36°
Pazar
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:35
Öğle
13:06
İkindi
16:57
Akşam
20:28
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı