301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Haziran 2019 - Salı 09:28 Bu haber 337 kez okundu
 
ATAY USLU VE OSMAN ALADAĞ’IN HASTANEMİZE BÜYÜK DESTEKLERİ OLDU
ATAY USLU VE OSMAN ALADAĞ’IN HASTANEMİZE BÜYÜK DESTEKLERİ OLDU
FİNİKE Haberi


ATAY USLU VE OSMAN ALADAĞ’IN  HASTANEMİZE BÜYÜK DESTEKLERİ OLDU

 

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Yücel Kurt ile İlçe Sağlık Müdürü Siyami Kotan AK Parti İlçe Başkan Osman Aladağ ve mahalle muhtarlarını bilgilendirdiler.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ ve mahalle muhtarları merak edilenler ve çalışmalar hakkında Başhekim Kurt ile İlçe Sağlık Müdürü Kotan’a sorular sordular.

Başhekim Kurt Finike Devlet Hastanesinin eski yerinin 10 Bin metre kare bir alan olduğunu belirterek yeni yerin 18 Bin metre kare alana çıktığını söyledi.

FİNİKE DEVLET HASTANESİ ARTIK

160 YATAKLI B GRUBU

Kurt Alanya Devlet Hastanesinin Araştırma Hastanesi statüsünde olduğunu belirterek Finike Devlet Hastanesinin Serik ,Manavgat ile birlikte ilçe hastaneleri arasında B Grubuna ulaşarak 160 yataklı bir hastane olduğunu ifade etti.

DOLULUK ORANIMIZ YÜZDE 70

POLİKLİNİK ORTALAMA 1300 KİŞİ

Hastanede ki bölümler hakkında da bilgiler veren Başhekim Kurt sözlerine şöyle devam etti. “Hastanemiz yüzde 75 doluluk oranı ile ortalama 1300 poliklinik seviyesine ulaşmıştır. 4 Diş hekimimiz aktif halde hizmet vermektedir. Geçmişten bu güne 28 olan doktor sayımız 40’a çıkmıştır. Bunlardan 31’i Uzman Doktor’dur.

ALERJİ TESTİ ARTIK HASTANEMİZDE

KATARAKT AMELİYATINA BAŞLIYORUZ

Hastanemizde artık eskisi gibi alerji testi için Antalya’ya gidilmemekte hem gıda , hem cilt testleri burada yapılmaktadır. Göz doktoru sayımız 2’ye çıkmıştır. Yeni aldığımız son model cihazımız 240 Bin TL’ye alınmıştır. Önümüzde ki günlerden itibaren hastanemizde katarakt ameliyatı yapılmaya başlanacaktır.

PATOLOJİ TESTLERİ DE

HASTANEMİZDE YAPILMAYA BAŞLANDI

Batı Antalya’da ikinci basamak yoğun bakım sadece hastanemizde mevcuttur. Ayrıca yeni doğan ünitemizde 4 Küvez ile hizmet verilmektedir. İnme merkezimiz Antalya genelinde bir Alanya’da bir de Finike’de mevcuttur. Patoloji Laboratuarımız 400 Bin TL’ye mal olmuştur. Artık alınan parçalar burada doktorumuz tarafından incelenmekte olup bu konuda da vatandaşlarımız Antalya’ya gitmekten kurtulmuşlardır. KBB doktor sayımız 3’e, çocuk doktoru sayımız 2’ye çıkmıştır. Plastik cerrahi ve çocuk cerrahi bölümlerinin açılması içinde çalışmalarımız sürmektedir. Yeni Kalp doktorumuzda birkaç gün içerisinde hizmete başlayacaktır.

ESKİ ACİL BİNASI DİŞ VE

PALYATİF MERKEZİ OLACAK

Eski Hastanemizin içerisinde bulunan acil binamız yeniden dizayn edilerek Diş Hekimliği ve 20 yataklı palyatif merkezimiz burada hizmet verecektir.

Tüm bu konularda geldiğimiz noktada fiziki çalışmalarda ve doktor atamalarında milletvekilimiz Atay Uslu ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ’nın destekleri büyük olmuştur.Kendilerine Finike Halkım ve Hastanem adına teşekkür ederim.

KOTAN:ESKİ HASTANENİN YERİNE AĞIZ SAĞLIK DİŞ VE

SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİ TALEBİMİZİ İLETTİK

İlçe Sağlık Müdürü Siyamı Kotan’da yapmış olduğu bilgilendirmede eski hastanenin yıkılması için gerekli yazışmaların yapıldığını ifade ederek buraya ağız sağlık diş merkezi ve sağlıklı hayat merkezi yapılması yönünde taleplerimizi ilettik. Konu ile ilgili gelişmeleri yakinen hem takip ediyor hem de cevap bekliyoruz” dedi.

ALADAĞ “ATİLA DEMİRPARMAK YAPTIĞI

HABERLER İLE ELİMİZİ GÜÇLENDİRİYOR”

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ “Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Atila Demirparmak’ın Finike’nin sorunlarını yakından takip ederek gündem oluşturduğunu belirterek yapmış olduğu haberler bizim elimizi güçlendiriyor” diyerek teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ATAY, USLU, VE, OSMAN, ALADAĞ’IN, , HASTANEMİZE, BÜYÜK, DESTEKLERİ, OLDU,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.06.2020
Bugün
15° - 22°
Çarşamba
16° - 23°
Perşembe
16° - 22°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.06.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:33
Öğle
13:00
İkindi
16:50
Akşam
20:18
Yatsı
21:53
Arşiv Arama
Haber Yazılımı