Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 09:03 Bu haber 215 kez okundu
 
BAŞHEKİMDEN MORAL ZİYARETİ
BAŞHEKİMDEN MORAL ZİYARETİ
FİNİKE Haberi


BAŞHEKİMDEN MORAL ZİYARETİ

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt Finike Devlet Hastanesi evde sağlık hizmetleri birimince takip ve tedavi edilen hastaları evlerinde ziyaret etti. Ziyaret kapsamında verilen hizmetler ile ilgili bilgi aldı.

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt, Finike Devlet Hastanesi'nde 2010 yılından beri evde sağlık hizmeti verildiğini ifade etti. Uygulamanın temel amacının, hastaneye gelemeyecek durumda olan yatalak veya ağır engelli hastaların sıkıntı yaşamadan sağlık hizmetine ulaşmasını sağlamak olduğunu kaydeden Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt, "İhtiyacı olan bireylere evinde ve aile ortamında eğitimli personelle sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini de kapsayacak şekilde muayene, tetkik, tahlil, tedavi, tıbbi bakım, takip ve rehabilitasyon hizmeti verildiğini dile getirdi. İlerleyen günlerde Finike bölgesi evde sağlık hizmeti kapsamında olan tüm hastaları ziyaret edeceğini belirten başhekim KURT hastalara acil şifa diledi.

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt Şu anda aktif olarak 194 hastaya hizmet verdiklerini kaydetti. Finike Devlet Hastanesi evde sağlık hizmetleri birimince verilen hizmetlerden son derece memnun olduklarını ifade eden hastalar ziyaret için Başhekime teşekkür etti.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: BAŞHEKİMDEN, MORAL, ZİYARETİ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 03.08.2020
Bugün
25° - 31°
Salı
24° - 34°
Çarşamba
25° - 35°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 02.08.2020
İmsak
04:23
Sabah
05:57
Öğle
13:09
İkindi
16:56
Akşam
20:11
Yatsı
21:38
Arşiv Arama
Haber Yazılımı