301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ekim 2018 - Çarşamba 08:59 Bu haber 331 kez okundu
 
BATI ANTALYA’DAKİ İLK VE TEK KALP DAMAR CERRAHİSİ POLİKLİNİĞİ FİNİKE DEVLET HASTANESİNDE
BATI ANTALYA’DAKİ İLK VE TEK KALP DAMAR CERRAHİSİ POLİKLİNİĞİ FİNİKE DEVLET HASTANESİNDE
FİNİKE Haberi


BATI ANTALYA’DAKİ İLK VE TEK KALP DAMAR CERRAHİSİ POLİKLİNİĞİ  FİNİKE DEVLET HASTANESİNDE

 

Batı Antalya’daki ilk ve tek Kalp Damar Cerrahisi polikliniği Finike Devlet Hastanesinde hizmet vermeye başladı. Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Finike Devlet HastanesiBaşhekimi Op. Dr. Yücel Kurt Batı Antalya bölgesine daha kaliteli ve nitelikli hizmet verebilmek için hekim kadro ve çeşitliliğini arttırdıklarını ifade etti.

 

 Başhekim Op. Dr. Yücel Kurt bu süreçte Finike Devlet Hastanesine katkı ve desteklerinden dolayı Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Batı Antalya bölgesinde ihtiyaç duyulan bir branşın katılmasıyla kalp damar rahatsızlığı olan vatandaşların artık Finike devlet hastanesinden hizmet alarak bu konuyla ilgili problemlerinin yerinde ve hızlı çözüleceğini vurguladı. Kalp damar cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Bildiler’in göreve başlamasının ve kalp damar cerrahisi polikliniğinin hizmete açılmasının memnuniyeti içinde olduğunu ifade edip verilen hizmetlerin hayırlı olmasını diledi.

 

BATI ANTALYA’NIN TEK KALP DAMAR CERRAHİSİ POLİKLİNİĞİ

FİNİKE DEVLET HASTENESİNDE

 

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2002 yılında mezun olan Op. Dr. Mustafa Bildiler Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 2011 yılında uzmanlığını tamamladı. 2011-2018 yılları arasında Tokat, Kocaeli, Afyonkarahisar ve Denizli illerinde Kalp Damar Cerrahisi hekimi olarak görev yaptı. Görev yaptığı illerde Kalp Damar Cerrahisi kliniğinin kurulması ve geliştirilmesinde önemli görevler üstlendi.Op. Dr. Mustafa Bildiler bakanlık görevlendirmesi sonrası Finike Devlet Hastanesinde idari görevine ve hasta kabulune başladı.  Finike Devlet Hastanesi’nde çalışacak olmanın heyecanı ve memnuniyeti içinde olduğunu belirten Bildiler bölgede ihtiyaç duyulan bir branşın hizmete kazandırılması için katkı ve desteklerinden dolayı başta Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Kalp Damar Cerrahisi branşı ile ilgili varis ameliyatları, periferik damar cerrahisi ameliyatları, kronik böbrek yetmezliği olan hastalara yönelik fistül ve kateter ameliyatlarının Finike Devlet Hastanesi bünyesinde yapılacağının bilgisini verdi.

 

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt hekim kadrosunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti. Önümüzdeki süreçte kadromuza katılacak yeni hekimler ile birlikte Finike ve çevresine sunulan sağlık hizmetinin kalite ve çeşitliliğini her geçen gün arttırmayı amaçladıklarını yeni hastane binasının hizmete girmesi ile birlikte bölgede yapılan özellikli tıbbi işlemlerin artacağınıifade etti.

 

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: BATI, ANTALYA’DAKİ, İLK, VE, TEK, KALP, DAMAR, CERRAHİSİ, POLİKLİNİĞİ, , FİNİKE, DEVLET, HASTANESİNDE,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Az Bulutlu
Güncelleme: 19.09.2019
Bugün
15° - 30°
Cuma
13° - 29°
Cumartesi
12° - 25°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 18.09.2019
İmsak
04:58
Sabah
06:24
Öğle
12:50
İkindi
16:18
Akşam
19:04
Yatsı
20:23
Arşiv Arama
Haber Yazılımı