301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 11:07 Bu haber 168 kez okundu
 
BÖCEK: “SİYASET YAPMADAN HEP BİRLİKTE GİTTİĞİMİZ İLÇENİN SORUNLARINI DİNLİYORUZ”
BÖCEK: “SİYASET YAPMADAN HEP BİRLİKTE GİTTİĞİMİZ İLÇENİN SORUNLARINI DİNLİYORUZ”
KUMLUCA Haberi


BÖCEK: “SİYASET YAPMADAN HEP BİRLİKTE GİTTİĞİMİZ İLÇENİN SORUNLARINI DİNLİYORUZ”

Bize Destek Olan Olmayan Herkesin Belediye Başkanıyım

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, (yerelden kalkınma yerinden yönetim) anlayışıyla gerçekleştirdiği ilçe buluşmalarını Kumluca Mehmet Akif Ersoy Kültür, Sanat ve Kongre Merkezinde gerçekleştirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek,  belediye bürokratları ile birlikte sorunları yerinde tespit etmek üzere Kumluca’yı ziyaret etti.

Temaslarına Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu makamında ziyaret ederek başlayan  Başkan Böcek, ardından muhtarlar, meclis üyeleri ve STK temsilcileri ile Mehmet Akif Ersoy Kültür, Sanat ve Kongre Merkezinde toplantı düzenledi.

Toplantıya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncel, Kumluca Belediyesi Başkan Yardımcıları, CHP İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz, İyi Parti İlçe Başkanı Bekir Bircan, Antalya Asat Genel Müdürü İbrahim Kurt, muhtarlar, meclis üyeleri ve STK temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

‘PROJELERİMİZİN MİMARI VE DESTEKÇİSİ OLMUŞTUR ‘

 Açılış Konuşması yapan Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, “ Kumlacalı Büyük ailem, Sayın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve bürokratlarıyla birlikte Kumluca’da bir dizi araştırma yaparak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak, ilçemizde sorunlara çözüm üretmek amacıyla toplanmış bulunmaktayız. Belediye Başkanı olduğumuz süreçten itibaren kanal temizliği çalışmalarımızdan tutun kreş yapımıma kadar projelerimizin mimarı ve destekçisi olmuştur” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek , “ biz ben sen yok, biz varız biz birlikte yaparız sloganı ile yola çıktığımız 99 gün boyunca Kumluca'da dâhil olmak üzere 19 ilçesinde ötekileştirme yapmadık. Bize gece gündüz destek veren hemşerilerime teşekkür ediyor bize destek olan olmayan herkesin de Belediye Başkanı olacağım. Siyaset yapmadan hep birlikte gittiğimiz ilçenin sorunların dinliyoruz.41 mahallemiz var 41 kere maşallah dediğimiz projelerimiz var. Kumluca’da Tarım ticaret, turizm neler yapacağız bunları konuşacağız. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

 41 Mahalle Muhtarının talepleriyle başlayan toplantıda Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Songur, Kumluca eskiden beri ön planda tutulmuş ve eksik kaldığı noktalarda olmuştur. İmar ve asfaltta sorunu, Mezarlık genel bakım ve temizlik sorunu, Toptaş atık( sera atığı) çöplük sorunu, Deprem konusunda afet mücadele halkın ve bizlerin bilgilenmesi gerektiğini, İmar sorunu çözülmemiş mahaller olduğunu, kapalı sulama sistemi konusunda eksikleri olduğunu ve Kumluca Halinde üretilen ürünlerin tanıtımına ihtiyacı olduğu söyledi.

Toplantıda 41 mahallenin muhtarlarının sorunlarını dinleyen Başkan Böcek, Birim müdürleri ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun görüşlerini alarak muhtarların mahallerindeki sorunları, sebeplerini ve ne zaman çözüme kavuşağı konusunda görüş alışverişinde bulundu.

 

Başkan Böcek Siyaset 31 Mart'ta kalmıştır. Herkes tercihini kullandı. Herkesin bizim çalışma sistemine uyması gerekiyor. Herkes işini yapsın. 913 mahallemiz var. Sorunları dinleyip çözüm ürettiklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BÖCEK:, “SİYASET, YAPMADAN, HEP, BİRLİKTE, GİTTİĞİMİZ, İLÇENİN, SORUNLARINI, DİNLİYORUZ”,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Çok Bulutlu
Güncelleme: 30.03.2020
Bugün
10° - 19°
Salı
11° - 19°
Çarşamba
12° - 20°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 29.03.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı