Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 09:43 Bu haber 369 kez okundu
 
DÜLGEROĞLU: MİLLETİN BAŞKANI OLAMAZSIN
DÜLGEROĞLU: MİLLETİN BAŞKANI OLAMAZSIN
FİNİKE Haberi


DÜLGEROĞLU: MİLLETİN

BAŞKANI OLAMAZSIN

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Finike Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu, Turunçova Mahallesi’nde açık hava toplantısı gerçekleştirdi.

Dülgeroğlu, yaptığı konuşmada Millet İttifakı Adayı Mustafa Geyikçi’ye, “Benim arkamda millet var. Senin arkanda kim var. Bilgin yok, tecrüben, iraden yok. Şimdi gelip halktan oy istiyorsun. Belediyecilik gönül işidir. İtelemeyle, kakalamayla bazı insanların başkanı olabilirsin ama milletin olamazsın” dedi.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, Turunçova Meydanı’nda vatandaşlara yönelik açık hava toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, 26. Dönem MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, Finike Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yalçın, MHP Finike İlçe Yönetimi, meclis üyesi adayları ve yaklaşık bin kişi katıldı.

“Turunçova’ya yapılacak projeler”

Turunçova ile ilgili projelerini anlatan Dülgeroğlu, “Turunçova’da daha çok mevsimlik işçiler, garipler, fakirler var, yaşlı teyzeler, amcalar var. Turunçova’da neden hamam yok? Niye yapılmadı? Şimdi Turunçova’ya bir hamam yakışmıyor mu? Bu insanlar için bir hamam gerekmiyor mu? Buradan söz veriyorum, en kısa zamanda Finike’ye nasıl 9 ayda hamam yaptıysam, Turunçova’ya da modern hamam yapılacak. Sadece hamam mı? Şu meydanın fotoğraflarını çekin. En kısa zamanda ben yaptıktan sonra tekrar çekin. Sonra bakın modern bir alanı bu usta nasıl yapıyor” dedi.

“Turunçova’yı ticaret merkezi yapacağız”

Finike’de kapalı Pazar yerini kendisinin yaptığını söyleyen Dülgeroğlu, “Baktım şöyle birçok esnafımız yağmurda, güneşte hak etmedikleri şekilde yerlerini bulmuşlar. Finike’ye baktım, Turunçova’ya modern kapalı Pazar yerini Nail Dülgeroğlu yapacak ve bu sözümdür. Geçenlerde de sanayideki arkadaşlarımızı ziyaret ettik. O sanayinin hali ne öyle? Yanlış hatırlamıyorsam orası Çakal Tepesi’ne taşınacakmış, öyle şey olur mu? Bu sanayi Çakal Tepesi’ne taşınır mı? Hadi taşıyalım, güzelce yaptık. Araba gidemez, otobüs gidemez. Esnafımı oraya taşıyarak, müşteri mi bekleteceksin? Onların fikirlerini alarak güzel bir sanayi sitesini, büyüyecek bir alanı herkesin kendi malı olan bir sanayi sitesi projesini önümüzdeki Salı günü Koza TV’de açıklayacağım. Öyle güzel sanayi olacak ki. Nasıl Finike’yi eğlence ve gezinti merkezi haline getirdiysek, Turunçova’yı da ticaret merkezi yapacağız. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta görevi aldığımız da Turunçova şahlanacak. Sanayi sitesinin içerisinde bir de mobilyacılar sitesi olacak. Vatandaş geldiği zaman araç ve mobilyayla ilgili sorununu halledecek. Yapacak olduğumuz sitede mobilyacılar ayrı olacak, galericiler ayrı, sanayi esnafı ayrı bölümde olacak” diye konuştu.

“Ben sizlerin emrinde olacağım”

Sulama suyundan alınan 130 liranın adaletsiz bir rakam olduğuna dikkat çeken Nail Dülgeroğlu, “Bunu Finike Belediyesi belirliyor. Meclis belirliyor. Mustafa Geyikçi bu mecliste var mı? Var. Bunun altına imza atıyor mu? Evet atıyor. Şimdi gelip sizlerden oy istiyor. Sayın Geyikçi hangi yüzle oy istiyorsun? Bunca sene Belediye Meclis Üyeliği yapacaksın, borçlanmaların nereye harcandığıyla ilgili önerge vermeyeceksin. Sulama suyu 130 liraya çıkıyor, biraz daha az olsun demeyeceksin, sonra gelip Turunçova’dan oy istiyorsun. Hangi yüzle oy istiyorsun, yok öyle yağma. Gönülsüz olarak çıktığın adaylığı, Turunçovalılar yemiyor. Biz sizden emir alırız, ama o bahsettiğim arkadaş başkalarından alıyor. Ben sizlerin emrinde olacağım. 31 Mart akşamı sizler bana destek vereceksiniz, bende sizden aldığım desteği, kendimde olan deneyim, irade ve Cumhur İttifakı’nın arkamda desteğini alarak Finike’me ve Turunçova’ma gereken hizmeti yapacağım. Sayın Geyikçi, sen desteği kimden alacaksın? Bilgin yok, tecrüben, iraden yok. Şimdi gelip ne yüzle aday olarak halktan oy istiyorsun. Yok öyle numara Geyikçi. Belediyecilik gönül işidir. İtelemeyle, kakalamayla bazı insanların başkanı olabilirsin ama milletin olamazsın” dedi.

“Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimine az kaldı”

Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimine az kaldığını belirten 26. Dönem MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, “Millet İttifakı yerel seçimlerde, Büyükşehirlerde, ilçelerde başarı sağlayarak 1 Nisan sabahı ülkede kaos ve istikrarsızlık meydana getirmek isteyeceklerdir. Ülkemizin ilerlemesini ve vatandaşların refahını istemeyen dış güçler ve onların maşaları boş durmuyarak bu ittifakı desteklemektedirler. Ülkemizin geleceğii için, Antalya için, Finike için 31 Mart’a kadar gece gündüz çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“Verdiğimiz sözü tutmak için çalışıyoruz”

Cumhurbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye verdikleri sözü tutmak istediklerini dile getiren MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, “Hep birlikte, gönüllerimizi birleştirerek, Finike’de Nail Dülgeroğlu’nu, Antalya’da ise Menderes Türel’i başkan yapmak için çalışacağız” diye konuştu.

“Dedikodulara bakmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Cumhur İttifakı olarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, “Ayrı gayrımız yok. Hep birlikte MHP’li arkadaşlarl çalışıyoruz. Cumhur İttifakı’nın ruhu budur. Etrafta yapılan dedikodulara bakmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, konuşmasının ardından meclis üyesi adaylarını ve ilçe başkanlarını sahneye davet ederek hep birlikte vatandaşları selamladılar. Daha sonra Dülgeroğlu ve beraberindekiler Turunçova Mahallesi’ne yer alan Seçim İrtibat Merkezi(SİM) açılışını gerçekleştirdiler. SİM, dualarla açıldı.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: DÜLGEROĞLU:, MİLLETİN, BAŞKANI, OLAMAZSIN,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.07.2020
Bugün
26° - 33°
Çarşamba
24° - 30°
Perşembe
24° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.07.2020
İmsak
03:54
Sabah
05:37
Öğle
13:07
İkindi
16:58
Akşam
20:27
Yatsı
22:03
Arşiv Arama
Haber Yazılımı