Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 13:52 Bu haber 450 kez okundu
 
DÜLGEROĞLU'NA YUVALI'DA SEVGİ SELİ
DÜLGEROĞLU'NA YUVALI'DA SEVGİ SELİ
FİNİKE Haberi


DÜLGEROĞLU'NA YUVALI'DA SEVGİ SELİ

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Yuvalı Mahallesi'nde miting düzenledi.

 Mahalle girişinde davul zurna eşliğinde karşılanan Dülgeroğlu, yaklaşık 500 metre omuzlarda taşınarak toplantının yapılacağı alana ulaştı.

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçime 2 gün kala temaslarda bulunmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde okullara uğrayan Dülgeroğlu, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Nail Dülgeroğlu, okullardan ayrıldıktan sonra özel ziyaretler de bulundu.

Sonrasında Hasyurt Mitingi'ne katılan Dülgeroğlu, burada yaklaşık 2 bin 500 kişi tarafından karşılandı. Mitinge AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ, MHP İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, çok sayıda partili de hazır bulundu.

İlk olarak söz alan AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Nail Dülgeroğlu'nun sözünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sözü olduğunu ifade etti. Köse, Dülgeroğlu'nun verdiği sözlerin ve vaat ettiği projelerin sonuna kadar arkasında olduklarını belirtti.

“Cumhur İttifakı’nın içerisinde vatan haini bulamazsınız”

Nail Dülgeroğlu'na verilecek her oyun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye verileceğinin altını çizen Köse, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bu olaya böyle bakmak gerekiyor. 31 Mart akşamı Nail Dülgeroğlu kaybetse kim sevinecek? En başta PKK sevinecek, FETÖ sevinecek, İsrail sevinecek. Bu memleket üzerinde emelleri olanlar ve memlekette oyun kurmaya çalışanlar sevinecek. Nail Dülgeroğlu ve Menderes Türel kazanırsa ise milletin adamları sevinecek. Cumhur İttifakı'nın içerisinde her türlü insan vardır. Ama asla ve asla vatan hainlerini, teröristleri ve onları destekleyenlerini bulamazsınız."

“Gönülsüz işte başarılı olunmaz”

Hasyurt Mahallesi’nde yapacağı projeleri açıklayarak konuşmasına başlayan Nail Dülgeroğlu, Millet İttifakı Adayı Mustafa Geyikçi’nin zorla belediye başkan adayı olduğunu yineledi. Dülgeroğlu, “Mustafa Geyikçi, zorla itelemeyle aday oldu. Dağdan taştan destek alıyor. Ben sizden destek ve güç alıyorum aramızdaki fark bu. Bu arada o destek veren taşçı var ya bunu bindirmiş yanına ilkokul çocuğu gezdirir gibi okul okul gezdiriyor. Belediyecilik gönül işidir. Gönülsüz işte başarılı olunmaz” dedi.

“Konuşma yaptığın yeri bile ben yaptım”

Mustafa Geyikçi’nin 25 yıllık meclis üyesi olmasına rağmen bir tane sayacağı hizmetinin olmadığını ifade eden Nail Dülgeroğlu, “Bir tane sayacağı hizmeti yok. Mecliste vatandaş lehine verdiği soru önergesi bile yok. Sonra diyor ki Nail Dülgeroğlu Finike’ye ne yapmış. Geçen gün kapalı pazar yerinde konuşma yaptığın yeri bile ben yaptım be adam gözün körse, kulağın sağırsa vicdanın da mı yok. Benim hizmetlerime senin hayallerin yetmez. Bir de efsane ve usta laflarına takmış. Neymiş efsane ve usta olmak istemiyormuş. O istemekle olunmaz Geyikçi, halkın gönlüne girersen olur. Garibanın sofrasına oturup onunla bağdaş kurarsan, derdiyle dertleşirsen iyi kötü gününde yanında olursan istemesen de millet seni efsane yapar.  Bir de son zamanlarda diline dolamış Cumhurbaşkanımızın mitingine katılmadım diye. Yalan söylerken az yüzün kızarsın be adam. Sen gelemiyorsun da bir eleman gönder mitingde bana verilen protokol kartımı sana hediye edeyim. Sen o protokol kartlarını hayatta hiç görmemişsindir. Ben de çok var al senin olsun. Sen onu bunu bırakta özellikle şu son beş yılın bir hesabını ver. O kadar borçlanmalara imza attın, bu paralar nerede diye soramadın. Soramazsın çünkü ortaksın ortak!” şeklinde konuştu.

“Finike deneme tahtası mı?”

Kum Mahallesinde 300 parsel sorununun olduğunu ve Mustafa Geyikçi’nin Meclis üyesi olarak hiçbir şey yapmadığını söyleyen MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Mustafa Geyikçi, var mı bir önergen var mı bir sorun. Yok, olamaz. Şimdi de çıkmış ben çözerim diyor. Neyle ve nasıl çözeceksin. Bazı yerlerdeki konuşmasında ya bir kere de bizi seçin ne olur diye yalvarmaya başladı. Ya arkadaş Finike deneme tahtası mı? Sen meclis üyeliğini bile adam gibi yapamadın belediye başkanlığını nasıl yapacaksın. Finike’ye hizmet etmek aile şirketi yönetmeye benzemez Geyikçi” dedi.

“Bizimki vatanını, milletini, bayrağını seven, Finike’nin geleceğini düşünenlerin ittifakı”

Mustafa Geyikçi’nin Cumhur İttifakı’na laf ettiğini dile getiren Dülgeroğlu, “Geyikçi, bir de diyor ki bu nasıl ittifak? Bak aç kulaklarını iyi dinle. Bizimki vatanını, milletini, bayrağını seven, Finike’nin geleceğini düşünenlerin ittifakı. Peki ya senin ki? Hani Kandil’den emir alanların partisi var ya işte onlarla pastanelerde kirli pazarlıklar yapanların, kesemi nasıl doldururum derdinde olanların ittifakı değil. Bunu da iyi bil ve öğren” diye konuştu.

“Yuvalı Mahallesi’nde omuzlara alındı”

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Hasyurt mitinginin ardından Yuvalı Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Mahalle girişinde 2 kilometreye yakın insan selinde omuzlarda taşınan Dülgeroğlu, davul zurna ve meşaleler eşliğinde karşılandı. Kalabalık karşısında heyecanını gizleyemeyen Dülgeroğlu'nun yürümekte zorlandığı gözlendi. Yuvalı Mahallesi’nin kendisi için özel olduğunu ifade eden Dülgeroğlu, projelerini ve Yuvalı Mahallesi’ne yapacaklarını anlattı.

Yuvalı Mahallesi'nden ayrılan Dülgeroğlu, İskele Mahallesi'nde yapılması planlanan mahalle toplantısı yağmur nedeniyle Finike Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Salonu dolduran vatandaşlarla sohbet eden ve projelerini anlatan Dülgeroğlu, son proğramında Seçim Koordinasyon Merkezi'nde(SKM), Saadet Partisi Finike Belediye Başkan Adayı Yakup Şafakçı’yı ağırladı.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: DÜLGEROĞLU'NA, YUVALI'DA, SEVGİ, SELİ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 05.07.2020
Bugün
25° - 33°
Pazartesi
25° - 33°
Salı
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:52
Sabah
05:36
Öğle
13:07
İkindi
16:57
Akşam
20:27
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı