Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 09:15 Bu haber 367 kez okundu
 
DÜLGEROĞLU’NDAN 14 ZİYARET BİRDEN
DÜLGEROĞLU’NDAN 14 ZİYARET BİRDEN
FİNİKE Haberi


DÜLGEROĞLU’NDAN 14 ZİYARET BİRDEN

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında başta mahalle toplantıları ve ziyaretler olmak gün içerisinde 14 ayrı program gerçekleştirdi.

Dülgeroğlu, mahalle toplantılarında Millet İttifakı Adayı Mustafa Geyikçi’nin Finike’yi yönetecek bilgi birikime sahip olmadığını ve yola çıktıklarını yarı yolda bırakarak satmayı sevdiğini söyledi.

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürmeye devam ediyor. Dülgeroğlu, gün içerisinde başta mahalle toplantıları ve ziyaretler olmak üzere 14 ayrı program gerçekleştirerek gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürdü.

“Hastane ziyareti”

Yaptığı mitinglerle ve ziyaretleriyle vatandaşların kalbine dokunan Nail Dülgeroğlu'nun, sabah saatlerinde ilk durağı Finike Devlet Hastanesi oldu. Hastane Başhekimi Dr. Yücel Kurt'u makamında ziyaret eden Dülgeroğlu, daha sonra personelle bir araya geldi. Hastanede tedavi gören hastaları da unutmayan Nail Dülgeroğlu, hastalarla kısa sohbetinin ardından personele hayırlı işler, hastalara ise geçmiş olsun dileklerini ileterek hastaneden ayrıldı.

“Öğrenciler okul ziyaretlerinde etrafını sardı”

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, hastane ziyaretinin ardından okulları da ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Ziyaret ettiği her okulun genel durumları hakkında ayrı ayrı bilgiler alan Nail Dülgeroğlu, okul yetkililerine herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Eğitimcilerle sohbetinin ardından öğrencilerin yanına giden Dülgeroğlu, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Dülgeroğlu'nu gören minikler, bir taraftan Nail Dülgeroğlu’nun seçim şarkılarını söylerken, diğer taraftan ‘Efsane Başkan’, ’Usta’, ‘Garibanların babası’ diyerek seslendiler.

“Belediye çalışanlarını ziyaret etti”

Daha sonra Yeşilyurt Mahallesi'nde bulunan narenciye paketleme tesislerine giden Dülgeroğlu, personele kolaylıklar diledi. Sohbetin ardından buradan ayrılan Nail Dülgeroğlu, Finike Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler İşleri Müdürlüğü personelini de ziyaret etti. 25 yıllık başkanlık döneminde park ve yeşil alana önem veren Dülgeroğlu, personelden parkların durumları hakkında çeşitli bilgiler aldı ve kolaylıklar diledi. Öte yandan çalışanların başkan olması halinde işten çıkarma yapacak mısınız sorusuna Nail Dülgeroğlu, “Ben 5 yıllık başkanlık dönemimde sadece 4 kişiyi işten çıkardım. Her 5 yıla bir kişi bile düşmüyor. Bunlardan 3’ü namus meselesi, biri de rüşvetten dolayı işten çıkarıldı. Ben her zaman söylüyorum ister bana oy versin, ister vermesin ama işini hakkıyla yapan hiç kimse işten çıkarılmayacak. İşini yapmıyor, belediyeye gelmiyor, alın teri olmadan para kazanmaya çalışıyorsa kimse kusura bakmasın o kişiyi de ben belediyede tutmam” diyerek cevap verdi.

“Engelli vatandaşlarla bir araya geldi”

Seçim Koordinasyon Merkezinde(SKM) engelli vatandaşlarla bir araya gelen Nail Dülgeroğlu, tekerlekli sandalyeye oturarak 'her birimiz engelli olabiliriz' mesajını verdi. 25 yıllık başkanlık döneminde engelsiz bir ilçe için çalıştığını ifade eden Dülgeroğlu, engelli vatandaşlar için yaptığı çalışmaların yeni dönemde de devam edeceğini söyledi.

“İlçe Tarım Müdürlüğü personeli ve güreşçilerle buluştu”

Nail Dülgeroğlu'nun bir sonraki durağı İlçe Tarım Müdürlüğü oldu. Müdürlük personeliyle bölgenin tarım değerlendirmesini yapan Dülgeroğlu, tarıma verdiği öneme değindi. Sohbetin ardından buradan da ayrılan Dülgeroğlu, Finike'nin güreşçilerini de ihmal etmedi. Finike Kapalı Spor Salonu'nda Finikeli güreşçileri ziyaret eden Dülgeroğlu, sporculara baklava ikramında bulundu.

 

Nail Dülgeroğlu, gün içindeki yoğun ziyaret programının ardından Yeşilyurt ve Yazırlılar Mahallesi'ne giderek mahalle toplantıları düzenledi. Yeşilyurt Mahallesi’nde kalabalık vatandaş grubuna seslenen Dülgeroğlu, seçim projelerini anlattı. Daha sonra Yazırlılar Mahallesi'ne geçen Nail Dülgeroğlu konfeti ve meşalelerle karşılandı. Vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı zaman zaman yürümekte zorlandığı gözlenen MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Turunçova Mahallesi'nde kapalı pazar yerinde bulunan kahve önünde vatandaşlarla bir araya geldi. Nail Dülgeroğlu, gün içindeki son programı ise taziye ziyareti oldu.

“Geyikçi yarı yolda bırakmayı seviyor”

Nail Dülgeroğlu, Yazırlılar Mahallesi’nde yaptğı konuşmada Mustafa Geyikçi’nin yola çıktıklarını yolda bulduklarına değiştiğini ve belediye başkanlığı yapacak bilgi birikime sahip olmadığını ifade etti. Dülgeroğlu, “Mustafa Geyikçi, bunca yıl siyaset yaptığını söylüyor ama şimdiye kadar Belediye Meclisi’nde vatandaşın lehine bir tane soru önergesi bile vermemişsin. Ey Geyikçi, sen il genel meclisindeyken kendi köyüne millet su içsin diye bir çeşme bile yaptırmadın. Sen daha kendi köyüne bir şey yapmamışken koskoca Finike’ye nasıl hizmet yapacaksın. Mustafa Geyikçi’yi şuradan bir yerden bırakırsak gideceği yeri bulamaz. Çünkü kendisi Finike’yi bilmez. Halkın içinde yaşamayan, iyi, kötü günlerinde yanında olmayan, şöyle bir bağdaş kurup garibanın sofrasında oturmamışsın. Onların ne yaşadığını bilmiyor, birilerinden icazet alarak aday olmuşssun. Sen bu millete bunları yediremezsin, seninle benim aramda önemli bir fark var. Sen yönetilirsin, ben yönetirim. Sen bazılarından icazet alırsıni ben vatandaştan alırım. Geyikçi, ilk kazığı yola çıkarken kendisinin aday olmasına onay verenlere attı. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişti. Ey Mustafa Geyikçi, yarın bu kadar sorun, borç ve düzensizliği görünce bırakıp kaçmayacağını nerden bilelim. Yani seçilirse ki öyle bir ihtimal yok ama üç beş ay sonra belediye başkanlını da bırakıp kaçacak ve kendine oy verenleri yarı yolda bırakacak. Geyikçi, yarı yolda bırakmayı seviyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: DÜLGEROĞLU’NDAN, 14, ZİYARET, BİRDEN,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 09.07.2020
Bugün
24° - 30°
Cuma
25° - 31°
Cumartesi
26° - 37°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 08.07.2020
İmsak
03:56
Sabah
05:38
Öğle
13:07
İkindi
16:58
Akşam
20:26
Yatsı
22:02
Arşiv Arama
Haber Yazılımı