301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 11:46 Bu haber 249 kez okundu
 
DÜLGEROĞLU'NDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ
DÜLGEROĞLU'NDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ
FİNİKE Haberi


DÜLGEROĞLU'NDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

DÜLGEROĞLU: “BÜYÜK FİNİKE’YE

USTALIĞIMIZI GÖSTERME ZAMANI GELDİ”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni(SKM) görkemli bir şekilde açtı. Açılışta konuşan Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Finike’ye ustalığını gösterme vaktinin geldiğini söyledi.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni(SKM) geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Açılışa MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, 23. Dönem MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, Finike Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yalçın, MHP Finike İlçe Yönetimi, meclis üyesi adayları ve yaklaşık iki bin  kişi katıldı. Açılış öncesi Alanya Belediyesi Mehteran Takımı kısa süreli bir gösteri gerçekleştirdi. Açılışın ardından konuşmalara geçilirken, Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu sahneye anons edilirken uzun süre alkışlandı.

AYNI DUYGULARLA YENİDEN HİZMET ETMEK İÇİN KARŞINIZDAYIM

30 yıl önce de böyle vatandaşların karşısına çıktığını ifade eden MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “30 yıl önce çıktım dedim ki Finike’ye aşığım, hizmet etmeye geldim demiştim. İşte yine aynı duygularla hatta o dönemden daha fazla aşkla, o günkü heyecandan daha fazla heyecanla ve hizmet aşkının yüzlerce katıyla yeniden Finike’ye hizmet etmek için karşınızdayım” dedi.

BÜYÜK FİNİKE’YE USTALIĞIMIZI GÖSTERME ZAMANI GELDİ

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere artık sayılı günler kaldığını dile getiren Dülgeroğlu, “2014 yılında yapılan seçimlerin ardından çok uzun süre düşündüm. 25 yıl hizmet ettiğim ve Başkanlığını yapmakla onurlandırdığınız Finikemiz’de artık yeni arkadaşların sizlere hizmet etmesini benim de bir kenara çekilerek hizmet aşkıyla çoğu zaman ihmal ettiğim aileme, çocuklarıma ve torunlarıma vakit ayırmayı ve artık yeni gelen arkadaşlara sadece tecrübelerimi aktararak ağabeylik görevi yapmayı istedim. Yaklaşık altı ay hem kendimi, hem de siz değerli hemşerilerimi dinledim. Şimdi Büyük Finike’ye ustalığımızı gösterme zamanı geldi” diye konuştu.

AÇIK FARKLA KAZANACAĞIMIZ ZAFERE ENGEL OLAMAYACAKLAR

Bazı kendini bilmezlerin sosyal medyada çeşitli dedikodu ürettiklerini belirten Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Neymiş Nail Dülgeroğlu, makam şöhret peşindeymiş. Buradan o nifak tohumcularına sesleniyorum. Cumhur İttifakı’nın Finike’ye hizmet aşkıyla çıkan benim hiçbir zaman makam hevesim olmamıştır. Allah bana o makamı Türkiye’de il ve ilçede bir eşi olmayacak şekilde nasip etti. Benim makam ve paraya ihtiyacım olabilir mi? Olamaz. Nail Dülgeroğlu’nun bir tek amacı vardı. Finike’ye olan sevdası, Finikelilere ve Finike’de yaşayan insanlara hizmet sevdası için yola çıktı. Ne onların sosyal medya hesaplarından yaptığı algılar, ne mahalle dedikoduları ne de yalan ve iftiralar Nail Dülgeoğlu’nu bu kıymetli hemşerilerimize hizmet aşkından asla ve asla döndüremeyecek, 31 Mart tarihinde de açık farkla kazanacağımız zafere engel olamayacaktır” şeklinde konuştu.

ANTALYA’NIN KALESİNE MENDERES TÜREL’İ DİKERSENİZ O ZAMAN BALLI BÖREK OLUR

Bugünden itibaren Cumhur ittifakı ortağı Ak Partili ve Finike’de gönül ittifakı yaptıkları diğer partilere oy vermiş ve ya mensup olanlarla kol kola, omuz omuza vererek Finike’de geleceğe emin adımlarla yürüyeceklerini söyleyen Dülgeroğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Büyük Finike’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Şimdi yeniden şahlanış dönemine giriyoruz. Üretken Belediyecilik anlayışımızı, gönül belediyeciliği ile birleştirecek Finikeli tüm kardeşlerimizle şeffaf ve adaletli bir yönetim tarzı ortaya koyacağız. Bu hizmetleri yaparken, en büyük destekçimiz İlçe Başkanımız Hakan Türksoy, İl Başkanımız Mustafa Aksoy, Meclis üyesi arkadaşlarımız ve ondan da ötesi 31 Martta benimle birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’dir benim dayanağım. Cumhur İttifakı’nın ortağı olarak inanın Menderes Türel Başkanımla zaman zaman bir araya geldik ve bunları sıklaştıracağız. Hedefimiz Finike’yi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak. Bu hizmetlere kavuştururken ekibimin ve Menderes Türel Başkanımızın desteği şart. Biz zaten Finike için her türlü fedakarlığı yapaağız ama bir de Antalya’nın kalesine Menderes Türel’i dikerseniz o zaman ballı börek olur.”

Birilerinden icazet alarak yola çıkanların, tek gayesinin o zümreye hizmet etmek olacağını belirten Dülgeroğlu, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Çünkü hepimiz biliyoruz ki yardım almaya alışanlar emir almaya da alışırlar. Ancak biz icazetimizi de gücümüzü de sizden alıyoruz. Hizmetimiz de ancak size olur. Gayret bizden destek sizden takdir yüce Allah’tandır.”

CUMHUR İTTİFAKI HELAL OYLARLA GÜÇLÜ VE GALİP ÇIKACAK

Cumhur İttifakı’nın önemli bir ittifak olduğunu dile getiren MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Cumhur İttifakı burada bulunan vatandaşlarımızın, milletimizin 31 Mart'taki helal oylarıyla güçlü ve galip çıkacaktır. Bundan hiçbir şüphemiz yok. Senlik ve benlik içerisinde olmadan Cumhur İttifakı kapsamında bu ittifakı güçlü kılmalıyız. Burada bir başka önem daha vardır. Her bir insanın muhakkak bir yaşam görüşürü vardır. Herkesin siyasi partisinde dünya görüşüne saygı duyma mecburiyetimiz vardır. Bu meydanda, bu kardeşlerimizle hangi dünya görüşüne mensup olursanız olsun Finike'yi ehli edene bırakın diyorum. Bunu başaracağınıza inancımız tam. Finikeliler bize hep güç verdi. Bu inançla Cumhur İttifakı 31 Mart'ta Allah’ın izniyle güçlü çıkacaktır. O zaman bu beraberliğimizle mutlu olacağız. Şahsımızın mutlu olmasının önemi yok, bu millet mutlu olacaktır. Bizler gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller adına mücadele ediyoruz” dedi.

 

Vaktin, Finike'yi ehline emanet etme vakti olduğunu dile getiren MHP Finike İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, “Antalya'nın incisi Finike'mizi ehline emanet etme üzere hep birlikte gönül birliğiyle hedefe ulaşacağımıza inancımız tamdır. Finikeliler olarak bu seçimi aldıktan sonra tarihe adımızı altın harflerle yazdırmalıyız” diye konuştu.

İlçede asla ve asla ittifakı zedelemeden Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu'na seçimi kazandıracaklarını ifade eden AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, “Türk’ün Türk'ten başka dostu yoktur, şuan ilçe hizmetlerinin yarısından çoğu Büyükşehir Belediyesi'nden yapılıyor. Eğer biz Büyükşehir’i de alamazsak, CHP'lilerin karşısında boynumuzu eğeriz. Finike'yi Cumhur İttifakı ile şenlendiriyorsak, Büyükşehiri de Menderes Türel'e armağan edeceğiz. Allah'ın izniyle bizler, başımızdaki genel başkanlarımız bu sağ duyuyu bırakmadığı sürece onların başını yere eğmeyeceğiz. Finike'den Cumhur İttifakı'nı yerelde ve genelde inşallah alarak hep birlikte 1 Nisan'da bayram yapacağız” dedi.

 

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: DÜLGEROĞLU'NDAN, GÖRKEMLİ, AÇILIŞ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Az Bulutlu
Güncelleme: 19.09.2019
Bugün
15° - 30°
Cuma
13° - 29°
Cumartesi
12° - 25°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 18.09.2019
İmsak
04:58
Sabah
06:24
Öğle
12:50
İkindi
16:18
Akşam
19:04
Yatsı
20:23
Arşiv Arama
Haber Yazılımı