301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 09:14 Bu haber 226 kez okundu
 
DÜN NE İSEK BUGÜNDE AYNIYIZ . ATİLA DEMİRPARMAK'IN KÖŞE YAZISI
DÜN NE İSEK BUGÜNDE AYNIYIZ . ATİLA DEMİRPARMAK'IN KÖŞE YAZISI
FİNİKE Haberi


DÜN NE İSEK BUGÜNDE AYNIYIZ

Siyasetten sen ben kavgasından bitmek,tükenmek bilmeyen makam ve koltuk davasından dolayı Finike Bok koklamaya devam ediyor.

Finike’de yayın hayatına başladığımız 13 yıl boyunca hiç kimsenin etkisi altında kalmadan ilk günkü heyecanımızla yaşadığımız ilçe ve çevresine faydalı olmaya devam ediyoruz.Geçmişten bugüne en büyük mücadelemiz eğitim ve çevre konuları olmuştur.

Alacadağ’daki çöplükten,derelere atılan zirai ilaç kutularından,içme suyu borularından,Yuvalıdaki Mezarlık sorununa ve en önemlisi’de Finike’nin kanalizasyon sorununu gazetemiz kurulduğundan beri dile getiriyoruz.Hiçbir zaman birinin ve birilerinin ne adamı ne uşağı olduk.

Geçtiğimiz dönem Fatih bulvarındaki asfaltlamadaki sorunu,Şerbetçi Bulvarındaki kaldırım ve köprü çalışmalarındaki hataları dile getirirken yanımızda ne iktidarın,ne Belediyenin,nede muhalefetin temsilcileri vardı.Biz bunları yaparken tek bir amacımız var.Memleketimize faydalı olmak,Devletin bütünlüğü ile ilgili devletimizin yanında,vatandaşın menfaati ile ilgili ise vatandaşımızın yanında yer almak bizim en büyük sorumluluğumuz oldu.Bundan sonrada bu böyle devam edecek.Dün nasıl iyi ve güzel şeyleri ve yanlışları haber  yaparken bugünde aynı şekilde devam edeceğiz.

Çevre ile ilgili  yapmış olduğumuz haberlerde bazı anlamsız eleştirilere uğruyoruz.Buradan herkese açık ve net ilan ediyorum;Mustafa Geyikçi Başkanımın yeni göreve geldiğinin ve işinin zorluğunun bilincindeyiz.Kendisi ile önemli konularda sürekli istişare halindeyiz,bize söylediği şudur;Bizi gece gündüz arayın,hepimiz Finike için varız diyerek demokrat bir insan olduğunu bu tavrı ile bize göstermiş’dir. Hiç kimse  işte Başkan yeni geldi,dün bu haberleri yapmıyordunuz,bugün niye yapıyorsunuz gibi yanlış bir düşünce içersinde olmasın.Biz dün neysek,bugünde aynıyız,yarında aynı olacağız.

Çok önemli bir konuya temas ederek sözlerime son  veriyorum.Herkesin bu konuyu’da ciddi anlamda araştırmasını temenni ediyorum.  Antalya’da büyük hastanelerdeki kanser vakalarının en yoğun geldiği ilçelerin başında Finike ve Kumluca ilçeleri  geldiği biliniyor.En çok insanımızı’da kanser gibi kötü bir hastalıktan kaybetmenin acısını çekiyoruz.Acaba zirai ilaçların yanı sıra,yanan sera atıkları gibi çevresel konuların bu hastalıktaki etkisi nedir?

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: DÜN, NE, İSEK, BUGÜNDE, AYNIYIZ, ., ATİLA, DEMİRPARMAK'IN, KÖŞE, YAZISI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 28.02.2020
Bugün
13° - 19°
Cumartesi
12° - 16°
Pazar
11° - 19°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 27.02.2020
İmsak
06:06
Sabah
07:25
Öğle
13:15
İkindi
16:24
Akşam
18:55
Yatsı
20:09
Arşiv Arama
Haber Yazılımı