301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 13:01 Bu haber 240 kez okundu
 
FİNİKE’DE HALKIN ELEŞTİRİSİNİ İÇİNE SİNDİREMEYEN KAMU GÖREVLİLERİ VAR
FİNİKE’DE HALKIN ELEŞTİRİSİNİ İÇİNE SİNDİREMEYEN KAMU GÖREVLİLERİ VAR
FİNİKE Haberi


FİNİKE’DE HALKIN ELEŞTİRİSİNİ İÇİNE SİNDİREMEYEN KAMU GÖREVLİLERİ VAR

Finike’de Sivil inisiyatifi grubuna bağlı bir grup vatandaş eski belediye iş hanı girişinde basın açıklaması yaparak, Finike’de Halkın eleştirisini içine sindiremeyen kamu görevlileri var dediler.

 

 

Yapılan basın açıklamasında şu ifadelerde bulunuldu; Bugün burada toplanma nedenimiz, içlerinde demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan halkın eleştiri yapma hakkını hala içlerine sindirememiş bazı kamu görevlilerini hem kınamak hem de demokrasinin tüm unsurlarını kendilerine hatırlatmaktır.

Bu basın açıklamasında niyetimiz kimseyi asla hedef göstermek değildir. Ancak seviyeli yapılan eleştirileri hazmedemeyip ahlak seviyesini düşürüp hakaret, hatta şiddet boyutuna götüren görev yaptığı kamu kurumunun ve kutsal mesleklerinin itibarlarını yerlere düşüren bazı kamu memurlarına bu basın açıklaması umarız iyi bir mesaj olur.

İlçemizde yapılan güzel şeyleri takdir ettiğimiz gibi yanlış ve halk aleyhine olan durumları dile getirmek hepinizin bildiği gibi hem vatandaşlık görevi hem de demokratik bir haktır.

Bu anlamda ilçemizin menfaati noktasında her kim düşüncesini beyan edip karşılığında hakaret görürse bizleri karşısında bulacaktır.

Demokrasi kuralları çerçevesinde kendine her şeyi hak görenlere, kendilerine yapılan eleştiri karşısında edep dilini kullanmayanlara tepkimizi göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Tüm uğraşımız ve çabamız ‘Daha yaşanabilir bir Finike için’ düsturuyla hareket eden korkmadan fikirlerini söyleyebilen ve kendini Finikeli gören tüm dostlarımıza, desteğimizi bundan sonra katlayarak sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sevgi, saygı ve hoş görüyle kalınız.

Kaynak: Editör: SAVAŞ KALABALIK
 
Etiketler: FİNİKE’DE, HALKIN, ELEŞTİRİSİNİ, İÇİNE, SİNDİREMEYEN, KAMU, GÖREVLİLERİ, VAR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 18.02.2020
Bugün
- 20°
Çarşamba
- 20°
Perşembe
- 18°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 18.02.2020
İmsak
06:17
Sabah
07:36
Öğle
13:16
İkindi
16:18
Akşam
18:46
Yatsı
20:01
Arşiv Arama
Haber Yazılımı