301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 10:38 Bu haber 365 kez okundu
 
FİNİKE’NİN 7 MAHALLESİNDE KANALİZASYON İNŞAATINA 2020 EKİM AYINDA BAŞLANACAK
FİNİKE’NİN 7 MAHALLESİNDE KANALİZASYON İNŞAATINA 2020 EKİM AYINDA BAŞLANACAK
FİNİKE Haberi


FİNİKE’NİN 7 MAHALLESİNDE KANALİZASYON İNŞAATINA 2020 EKİM AYINDA BAŞLANACAK

Finike Belediye Başkanı Mustafa “Geyikçi Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar Finike hariç tüm ilçelerin kanalizasyon sorununun bulunmadığını belirterek bu durum beni çok üzüyor” dedi.

Muhtarlarla belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen aylık toplantıya  Başkan Yardımcıları Sıdıka Gökyar Kızılca , Cavit Aktar, İsmet Çetin’in yanı sıra TEİAŞ Finike Sorumlusu Hasan Şener’de katılarak muhtarları bilgilendirdi.

FİNİKE’DE 2021 SONU İTİBARİ İLE

KANALİZASYON SORUNUNU BİTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

Muhtarların yol, çevre düzenlemesi , oyun alanları gibi bir çok talebini not aldıran Geyikçi “Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar  Finike hariç tüm ilçelerin kanalizasyon sorununun bulunmadığını belirterek bu durum beni çok üzüyor.Alt yapısı olmayan bir yerde üst yapının yapılmasını doğru bulmuyorum. Bizim birinci önceliğimiz alt yapıyı tamamen çözmek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile yapmış olduğumuz istişareler ve görüşmeler sonucunda daha önce eksik olarak yapılan 7 mahallemizin kanalizasyon inşaatına 2020 yılı Ekim Ayında başlanarak 2021 yılı sonunda bitirileceği görüşüne varıldı. Arıtmamız çalışıyor. Hat geçen yerde ki vatandaşlarımdan ricam kanalizasyonlarını bağlattırmayanlar biran önce bağlattırsınlar. Buralar tamamlanmadan yapılan zorunlu işler dışındaki yatırımları israf olarak görüyorum. Yapboz şeklinde yapılan işler memleketimize fayda sağlamaz.

TOPARLANMA SÜRECİNDEYİZ

ZAMANI GELİNCE BÜYÜK PROJELERİMİZ HAYATA GEÇECEK

Belediye olarak toparlanmaya ihtiyacımız var. Hiç kimsenin şüphesi olmasın zamanı gelince yatırımlarımız başlayacak. Büyük projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Fatih Bulvarında ki çalışmaları da değerlendiren Geyikçi “Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde çalışarak yolumuzu ve kaldırımlarımızı düzenli bir hale getiriyoruz. Buralara belli noktalarda yağmur tahliyeleri de koyuyoruz. İki kavşağımızda ki trafik lambalarının çalışması ile yaya ve araç trafiğinde önemli ölçüde bir düzen sağlanmış  olacaktır” ifadesinde bulundu .

BU PARKLARIN SAHİBİ VATANDAŞLARIMDIR

Yeni Mahalle Stadyum yanında ki parkın kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edilmesinin kabul edilir bir davranış şekli olmadığını belirten Geyikçi “Burada tüm vatandaşlarımızın hakkı var. Emniyet güçlerimiz konunun takipçisidir. Vatandaşlarımdan isteğim kendilerinin olan bu parklara sahip çıkmalarıdır.”

TEİAŞ MUHTARLARLA KOORDİNELİ ÇALIŞACAK

TEİAŞ Finike Sorumlusu Hasan Şener’de; İşletmelerinin Finike’ye büyük yatırımlar yaptığını belirterek Bağyaka’dan MEYSAN’a kadar olan sahil boyunca elektrik hatlarının yer altına indiğini ve elektrik kesilmelerinin en aza inmesini amaçladıklarını söyledi.  Şener Cumartesi günü kepçenin çalışması esnasında arıza meydana geldiğini ifade ederek çalışmalar hakkında bundan sonra belediyemiz ve muhtarlarımızla daha koordineli bir şekilde çalışacağız” dedi.

Başkan Geyikçi’de TEİAŞ’ın Finike’de önemli yatırımlar yaptığını ifade ederek “bu kurumumuza her zaman belediye olarak destek olmaya hazırız” dedi.

Kaynak: Editör: SAVAŞ KALABALIK
 
Etiketler: FİNİKE’NİN, 7, MAHALLESİNDE, KANALİZASYON, İNŞAATINA, 2020, EKİM, AYINDA, BAŞLANACAK,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Çok Bulutlu
Güncelleme: 30.05.2020
Bugün
14° - 23°
Pazar
15° - 23°
Pazartesi
16° - 21°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 29.05.2020
İmsak
03:53
Sabah
05:34
Öğle
13:00
İkindi
16:50
Akşam
20:16
Yatsı
21:50
Arşiv Arama
Haber Yazılımı