Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 15:24 Bu haber 408 kez okundu
 
FİNİKE’NİN GÜZEL ESNAFLARI VAR
FİNİKE’NİN GÜZEL ESNAFLARI VAR
FİNİKE Haberi


Bu memlekette önemli isimler olduğu iddiasıyla 2019 yerel seçimlerinde meclis üyesi olabilecek kişileri okuyucularımız için analiz etmeye devam ediyoruz. Bugünkü analizimizde esnaflarımızı değerlendiriyoruz.

 

Mustafa Tıraşoğlu ( Yıllardır tarım ve emlak sektöründe uğraş veriyor.Finike’nin sorunları için kafa yoran değerli insanlardan biri. Toplumun tüm kesimleriyle barışık olan sayın Tıraşoğlu’nun da mecliste yer alması faydalı olur.)

 

Durmuş Ali Önal ( Finike’nin istikrarlı başarılı esnaflarından sayın Önal’da vatandaşlar tarafından sevilen bir esnaf. Memleket sorunlarıyla ilgili önemli fikirleri olan Önal’ında mecliste yer alması güzel olur. )

 

Mustafa Özgenç ( Sempatik tavırları, enerjisi ve sosyal aktiviteleri ile adından söz ettiren sayın Özgenç’te bu memleketin sevilen esnaflarından. Özgenç’inde mecliste yer alması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanır.)

 

Şahin Şarlak ( Karakteri ve düzgün ahlakı uzun yıllardır Finike’de esnaflık yapan sayın Şarlak’ta esnafların sorunlarını dile getirmesi açısından önemli bir isim. Toplumda karşılığı olan Şarlak’ında meclis üyesi olması sevindirici olur.)

 

Tunahan Dalgıç ( Tarım sektörünün içerisinde yer alan sayın Dalgıç, yurt dışında üniversite eğitimini Uluslararası İlişkiler bölümünde okudu. Finike’nin gelişimine katkı sunacak isimlerden birisi olan Dalgıç’ında mecliste olması iyi olur.)

 

Raif Ünal ( Finike’nin sevilen esnaflarından sayın Ünal’da her görüşten insanla uyum sağlayan Finike’nin yetenekli ve istikrarlı esnaflarından birisi. Ünal’ında mecliste yer alması vatandaşları memnun eder.

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: FİNİKE’NİN, , GÜZEL, ESNAFLARI, VAR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
26° - 36°
Pazar
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:35
Öğle
13:06
İkindi
16:57
Akşam
20:28
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı