301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ekim 2018 - Cumartesi 12:15 Bu haber 445 kez okundu
 
KLİNİK MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRECEK
KLİNİK MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRECEK
FİNİKE Haberi


KLİNİK MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRECEK

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt yeni başlayan Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı ile batı Antalya bölgesine hizmet verecek mikrobiyoloji laboratuvarının halkın hizmetine sunulması noktasında çalışmalara hız verildiğinin bilgisini verdi.

 Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt mevcut işlemlerle ilgili alınan numunelerin öncesinde Antalya merkeze gönderilirken mikrobiyoloji laboratuvarımız hizmette açıldıktan sonra hastanemiz mikrobiyoloji laboratuvarında mikrobiyoloji numunelerinin değerlendirileceğinin müjdesini verdi.

FİNİKE DEVLET HASTANESİNDE ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Ümit Yakan Finike Devlet Hastanesi’nde  hasta kabulüne başladı. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzman. Dr. Ümit Yakan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlık eğitimini tamamladı. Hakkâri Devlet Hastanesi’nde görev yapan uzman Dr. Ümit Yakan atama sonrası Finike Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji polikliniğinde hasta kabulüne başladı. Dr. Ümit Yakan Finike Devlet Hastanesi’nde çalışacak olmanın heyecanı ve memnuniyeti içinde olduğunu ifade etti.

HEKİM KADROMUZ GÜÇLENMEYE DEVAM EDECEK

 

Finike Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt “Hekim kadrosunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti. Önümüzdeki süreçte kadromuza katılacak yeni hekimler ile birlikte Finike ve çevresine sunulan sağlık hizmetinin kalite ve çeşitliliğini her geçen gün arttırmayı amaçladıklarını ifade ederek verilen hizmetlerin hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: KLİNİK, MİKROBİYOLOJİ, LABORATUVARI, ÇOK, YAKINDA, HİZMETE, GİRECEK,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 28.05.2020
Bugün
18° - 23°
Cuma
16° - 23°
Cumartesi
16° - 24°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 27.05.2020
İmsak
03:54
Sabah
05:35
Öğle
12:59
İkindi
16:49
Akşam
20:14
Yatsı
21:48
Arşiv Arama
Haber Yazılımı