Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 11:23 Bu haber 362 kez okundu
 
KÖLEOĞLU’NDAN KUMBEK VE ORGANİK GÜBRE FABRİKASI MÜJDESİ
KÖLEOĞLU’NDAN KUMBEK VE ORGANİK GÜBRE FABRİKASI MÜJDESİ
KUMLUCA Haberi


KÖLEOĞLU’NDAN KUMBEK VE ORGANİK GÜBRE FABRİKASI MÜJDESİ

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu Eylül ayı meclis toplantısında KUMBEK binası ve Kumluca belediye düğün salonunun alt katını da kullanarak Kumluca Belediyesine ait Gençlik Merkezi ve Dershane için ruhsatlandırma başvurumuzu yaptık.

 Sera atıklarıyla ilgili de Organik Gübre Fabrikasını kurulacaklarını söyledi.

Kumluca Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı belediye konferans salonunda Mustafa Köleoğlu Başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Köleoğlu gündem dışı konuşmalar için meclis üyelerine söz hakkı verdi.

AK Parti grup sözcüsü Halil Karataş; Asfalt çalışmalarında yıllık planı, Sera atıklarının durumunu ve KUMBEK ‘in akıbeti ile ilgili Köleoğlu’ndan bilgi istedi.

“ TURİZM BÖLGELERİMİZİ KENDİ KADERİNE BIRAKMAYALIM”

Halil Karataş,” Adrasan ve Olimposta devam eden imar planlarını devam ettirelim. Grubumuz ve partimiz olarak destek olalım. Turizm bölgelerimizi kendi kaderine bırakmayalım” dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu AK Parti sözcüsü Halil Karataş’ın gündem dışı sorularına cevap vererek, asfaltlama çalışmalarıyla ilgili hava şartları el verdiği sürece devam edecektir.41 Mahallemizin asfaltlama çalışmaları aciliyet durumuna göre sıraya koyulup yapılacaktır.

KÖLEOĞLU’NDAN KUMBEK MÜJDESİ

 Köleoğlu KUMBEK ile ilgili şunları söyledi; Milli Eğitim Bakanlığından ruhsatlandırma iznimizi aldık. KUMBEK binası ve Kumluca belediye düğün salonunun alt katını da kullanarak Kumluca Belediyesine ait Gençlik Merkezi ve Dershane için ruhsatlandırma başvurumuzu yaptık. Şu an gerekli denetimler yapılıyor. Ruhsatımızı alır almaz kamuoyuna duyurup faaliyete geçireceğiz. Potansiyelimizi beş kat büyüteceğiz ve bin kişiye yakın öğrencimize ücretsiz hizmet vereceğiz “ dedi.

KUMLUCA TÜRKİYE’DE  ORGANİK GÜBRE ÜRETEN İLK BELEDİYE OLACAK

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu sera atıklarıyla ilgili Organik Gübre Fabrikasını kurulacaklarını söyledi. Köleoğlu "  Türkiye de bir ilki gerçekleştirmek için ilk adımı atmış durumdayız. Alakır çayı kenarına kurmayı düşündüğümüz  tesiste sera atıklarını gübreleştireceğiz. 550 bin ton sera atıklarını değerlendireceğiz çevre ilçelerdense atık konusunda destek alacağız” dedi. Ayrıca gündem maddeleri görüşüldü.

Kaynak: Editör: SAVAŞ KALABALIK
 
Etiketler: KÖLEOĞLU’NDAN, KUMBEK, VE, ORGANİK, GÜBRE, FABRİKASI, MÜJDESİ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 09.07.2020
Bugün
24° - 30°
Cuma
25° - 31°
Cumartesi
26° - 37°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 08.07.2020
İmsak
03:56
Sabah
05:38
Öğle
13:07
İkindi
16:58
Akşam
20:26
Yatsı
22:02
Arşiv Arama
Haber Yazılımı