Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 17:18 Bu haber 439 kez okundu
 
Kumluca’da Turizm Merkezine Ve Yaylaya Sağlık Hizmeti Veriliyor
Kumluca’da Turizm Merkezine Ve Yaylaya Sağlık Hizmeti Veriliyor
KUMLUCA Haberi


Kumluca’da Turizm Merkezine Ve

Yaylaya Sağlık Hizmeti Veriliyor

 

Kumluca’ya  bağlı Turizm Merkezlerinden Adrasan Mahallesine ve ilçeye bağlı Güzören Mahallesi Karagöl Yaylasına, sağlık hizmetleri verilmeye başladı.

Kumluca Belediyesi tarafından yer temin edilmesinin ardından, Adrasan Mahllesinde tam teşekküllü sağlık merkezi kuruldu. Adrasan Mahallesine kurulan sağlık merkezinde, bir ambulans, bir şoför ve 2 paramedik personel bulunduruluyor. Ayrıca Karagöl Yaylasında da bir doktor ve bir de ebe bulunduruluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kumluca belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu; “ilgili kurumlarla koordineli çalışarak, acil sağlık hizmetlerini Adrasan Mahallemizde ve Karagöl Yaylamızda yaşayan halkımızın ayağına getirdik. Turizm Merkezimiz Adrasan Mahallemizde tam teşekküllü ambulans ve Karagöl yaylamızda acil tıbbi müdahale ekimizle hizmet veriyoruz. Desteklerinden dolayı İl sağlık Müdürlüğümüze 112 Başhekimliğimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Kumluca İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Arıcı; “Halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda Adrasan ve Karagöl Yaylamız için acil sağlık hizmetleri vermeye başladık. Adrasan’da tam teşekküllü ambulans hizmeti veriyoruz. Karagöl Yaylamızda da bir doktor ve bir de ebe bulunduruyoruz. Sağlık kuruluşlarımızda tıbbi araç ve malzeme konusunda destek verdiler. Kumluca Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu ise yer konusunda çok destek verdi. Kurumuz adına Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan sağlık hizmetlerinden memnun kalan vatandaşlar da Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na ve Sağlık kuruluşlarına teşekkür etti.

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: Kumluca’da, Turizm, Merkezine, Ve, Yaylaya, Sağlık, Hizmeti, Veriliyor,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 03.08.2020
Bugün
25° - 31°
Salı
24° - 34°
Çarşamba
25° - 35°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 02.08.2020
İmsak
04:23
Sabah
05:57
Öğle
13:09
İkindi
16:56
Akşam
20:11
Yatsı
21:38
Arşiv Arama
Haber Yazılımı