Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 15:18 Bu haber 798 kez okundu
 
Özel Medikum Hastanesi, mikro cerrahide büyük başarılara imza atıyor
Özel Medikum Hastanesi, mikro cerrahide büyük başarılara imza atıyor
FİNİKE Haberi


Geçti

ğimiz yıl Aralık ayında hizmet vermeye başlayan Özel Medikum Hastanesi, son altı ay içerisinde gerçekleştirdiği mikro cerrahi operasyonlarıyla büyük başarılara imza atıyor.

Özel Medikum Hastanesi Ba

şhekimi Dr. Galip Öztekin, hastane olarak bölge halkına hizmet veriyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını, ilk açıldıkları günden bu yana her geçen gün hizmet kalitesini arttırmak için çalıştıklarını söyledi.

Hastane bünyesinde 25'den fazla uzman hekim bulundu

ğunu ifade eden Öztekin, “Bizim tek amacımız Batı Antalya bölgesinde yaşayan insanlara hak ettikleri kaliteli, güzel sağlık hizmeti verebilmek. Bu konuda hastanemizi teknolojik tüm imkanlarını, uzman hekim kadromuzu her geçen gün arttırıyoruz. Açıldığımız günden bu yana hekimlerimizin gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar gurur kaynağımız. Özellikle de el sinir yaralanmalarındaki mikro cerrahi operasyonları konusunda, uzuv kayıplarına önleme adına Kumluca'nın yanı sıra Antalya merkez, Finike, Demre, Kaş ve Manavgat gibi başka ilçelerden hasta kabulü yapmamız, verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin en güzel göstergesidir.” dedi.

Ba

şarıyla gerçekleşen vakalar arasında en fazla iş ve trafik kazaları sonucu el ve ayak yaralanmaları sonucu ortaya çıkan mikro cerrahi müdahalelerinin geldiğini kaydeden Öztekin, ilerleyen zamanlarda uzman hekim kadrosunu genişleterek bölge insanına daha güzel ve eksiksiz hizmetler vermeyi planladıklarını bildirdi.

Özel Medikum Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzman

ı Op. Dr. Hüseyin Balkarlı da hastane olarak son altı ay içinde yaklaşık 30 mikro cerrahi gerektiren vakaya müdahale ederek, bu hasatların uzuv kayıplarını önlediklerini ve vakaların çoğunun Antalya merkez ve diğer ilçelerden geldiğini söyledi.

Hastalar

ın uzuv kayıplarını önlemek için yapılan mikro cerrahi müdahalelerinin genelde travmalar sonucu ortaya çıktığına vurgu yapan Balkarlı, “Bu gibi durumlarda zaman çok önemlidir ve başarımızı arttıran en önemli unsurlar arasındadır. Bugüne kadar hastanemizde gerçekleştirdiğimiz operasyonlar sonunda hastalarımız herhangi bir olumsuzluk yaşamadı. Bunda da en büyük pay, vakaların kısa sürede hastanemize gelmesinin sağlanmasının yanında hastane temel altyapısının zenginliği ve eğitimli ekibinin rolü büyüktür.” diye konuştu.

 

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: Özel, Medikum, Hastanesi,, mikro, cerrahide, büyük, başarılara, imza, atıyor,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 05.07.2020
Bugün
25° - 33°
Pazartesi
25° - 33°
Salı
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:52
Sabah
05:36
Öğle
13:07
İkindi
16:57
Akşam
20:27
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı