Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 12:17 Bu haber 647 kez okundu
 
‘SİZİN TOMURCUKLARINIZ BİZİM GÜLLERİMİZDİR’
‘SİZİN TOMURCUKLARINIZ BİZİM GÜLLERİMİZDİR’
FİNİKE Haberi


‘SİZİN TOMURCUKLARINIZ BİZİM GÜLLERİMİZDİR’

     Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi Sahibi Mine Tanır; ‘Okulumuzun her zaman tüm öğrencilerimizin severek ve isteyerek geldikleri, beklentilerin hep önünde, kalitesiyle ve içtenliğiyle örnek gösterilen önder bir kreş ve gündüz bakım evi olmuştur.’ dedi.

KARTANESİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Tanır; Bizler çocuklarımızın geleceğini önemsiyoruz ve her çocuğun sevgi ile iyi bir eğitimi hak ettiğini düşünüyoruz . Çocuklarımız için güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir ortam hedefleyen okulumuz, konusunda uzman eğitmenleri ve tecrübeli personeliyle 7 yıldır hizmet vermektedir. Fiziksel olanaklarımızı ve eğitim programlarımızı görmeden, ekibimizle tanışmadan lütfen karar vermeyin.Okulumuz 0-6 yaş grubunda bulunan çocuklara 08:00 – 18:00 saatleri arasında tam gün,yarım gün ve oyun grubu seçenekleri ile hizmet vermektedir.

 

Mine Tanır: NEDEN BİZ

Çocukların kendilerine ait pembe bir dünyaları vardır. Hayat oyuncaklar ve oyunlardan ibarettir. Ancak büyüdükçe yetişkinlerin dünyasına adım atmak zorundadırlar. İlk ve en büyük adımda okula başlamaktır. Bu geçiş onlar için kolay olmalıdır.

Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi olarak onlar için düzenlenmiş, bu geçiş döneminde onları büyüklerin dünyasına en iyi şekilde hazırlamak için  en sevdikleri şey olan oyun ile birlikte kazanmaları gereken, becerileri onlara katan sıfır yaştan altı yaş hazırlık sınıfına kadar çocukları bilişsel, sosyal, psikomotor, duygusal, dil alanlarında destekleyip geliştiren bir kurumdur. Uzman kadrosuyla, çocukların kendi yeteneklerini geliştirmeleri, becerilerini arttırmaları konusunda onlara yol gösterip yardımcı olur. Onları kendine güvenen, kendini ifade edebilen, özgürce sorgulayıp, çözüm arayan, kendini ve diğerleri anlayıp, onlara saygıyla yaklaşan, erdemli ve yaş düzeyine uygun gelişim gösteren bireyler olmalarını sağlar. Her çocuk kendi dünyası ile özeldir.

Ekibimiz okul öncesinin sihirli sözcüğü oyun ile pozitif ve bilimsel yaklaşmanın önemini bilen çocuk gelişimi konusunda  uzman eğitimciler ve branş öğretmenleriyle yaş grupların uygun eğitim vermektedir.

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: ‘SİZİN, TOMURCUKLARINIZ, BİZİM, GÜLLERİMİZDİR’,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
26° - 36°
Pazar
26° - 32°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 01.07.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:35
Öğle
13:06
İkindi
16:57
Akşam
20:28
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı