301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 10:38 Bu haber 126 kez okundu
 
SÜRÜCÜ BELGELERİNİN DEĞİŞİMİNDE SÜRE DARALDI
Finike’de nüfusun yüzde 65’i yeni kimlik kartını alırken sürücü belgelerinin en geç 2020 yılının sonuna kadar değiştirilmesi gerekiyor.
Haberi


Finike Nüfus Müdürü Fatma Şengül Eroğul gazetemize yapmış olduğu açıklamada “eski tip sürücü belgeleri, 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle yeni tip sürücü belgeleri ile değiştirilmeye başlanmış ve en geç 2020 yılı sonuna kadar değiştirilmesi gerekmektedir. Sürücü belgesinin belirlenen süre içerisinde değiştirilmemesi nedeniyle cezai yaptırıma muhatap olmamak veya sürücü belgesi değiştirme işleminin son günlere bırakılarak, nüfus müdürlüklerinde izdihama varan yoğunluklara sebebiyet vermemek için müracaatın son günlere bırakılmaması önem arz etmektedir.

Sürücü Belgesi Değiştirilmesi İçin Gerekli Belgeler: 1 Adet Biyometrik Fotoğraf, Sürücü olur Sağlık Raporu, Sürücü Belgesi Değiştirme Bedeli:15 TL. Ayrıca, öncelikle merkezi sınavlara katılacak öğrencilerden fotoğrafında soğuk mühür bulunmayan, nüfus cüzdanında tahribat olan veya 15 yaşını tamamladığı halde nüfus cüzdanında fotoğraf bulunmayan vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamalarını önlemek amacıyla; bir an evvel TCKK müracaatında bulunmaları gerekmektedir.

Yeni Kimlik Kartı için Gerekli Belgeler:1 Adet Biyometrik Fotoğraf, Değiştirme veya Nüfus Cüzdanı Kayıp Nedeniyle TCKK Bedeli: 25 TL
Nüfus Müdürlüğümüz randevusuz olarak çalışmakta olup, günlük yapılan müracaatların tamamının karşılanması için gerekli her türlü tedbir alınmıştır”dedi.

HABER: ANTALYA A GAZETESİ

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: SÜRÜCÜ, BELGELERİNİN, DEĞİŞİMİNDE, SÜRE, DARALDI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Çok Bulutlu
Güncelleme: 03.04.2020
Bugün
12° - 19°
Cumartesi
10° - 18°
Pazar
13° - 21°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 03.04.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı