301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 08:37 Bu haber 298 kez okundu
 
TEBRİKLER NAİL DÜLGEROĞLU
TEBRİKLER NAİL DÜLGEROĞLU
FİNİKE Haberi


TEBRİKLER NAİL DÜLGEROĞLU

 

Dülgeroğlu'ndan kendisine yakışır sevgi, kardeşlik ve barış üzerine mesajlar..

 

Değerli dostlar, Kıymetli hemşehrilerim

Öncelikle 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerin Finikemize, Antalyamıza ve ülkemize bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.

Hepinizin de bildiği gibi seçim sonuçları açıklandığı zaman rakibimiz ile aramızda çok küçük bir oy farkı olması (73) ve hem vatandaşlarımızdan hem de partimiz sandık görevlilerinden bizlere ulaştırılan iddiaların araştırılması amacıyla geçersiz sayılan 1483 oyun yeniden sayılması veya tüm sandıkların yeniden sayılması yönünde Finike ilçe seçim kuruluna itiraz etmiştik. İtiraz etme sebebimiz de kimsenin aklında şaibe durumunun kalmaması, siz hemşerilerimizin kullandıkları helal oyların takipçisi olmaktı. Gerek rakibimize, gerekse bizlere oy veren hemşerilerimizin oylarının doğru ve adaletli bir şekilde yansıyıp ve yazıldığının tespit edilmesi ve kimsenin aklında soru işaretinin kalmaması idi. İtiraz talebimizin Finike ilçe seçim kurulunca reddedilmesi sonucunda bu defa Antalya İl seçim kuruluna itirazımızı yaptık. İtirazımız bu merci tarafındanda reddedilmesi sonucu. Son merci olan Ankara YSK ya itirazımızı yaptık. Aynı gün YSK da reddedince artık Ankara’dan dönmeye karar vermişken bu defa MHP Genel Merkezi tarafından Finike seçimlerinin iptal edilmesi yönünde Olağanüstü İtiraz edildi. Geçtiğimiz günlerde son merci olan YSK kararını açıklayarak seçim sonuçlarının 73 oy farkla rakibimiz lehine tescil edildiğini duyurdu.

 

BİZE DÜŞEN GÖREV DESTEK OLMAK

 

Bu saatten sonra bizlere düşen Finike sevdalısı, gönlü ve yüreği siz değerli hemşerilerimize hizmet aşkıyla dolu bir kardeşiniz olarak seçilen arkadaşlara başarı dilemek, doğru yaptıkları her hizmette onlara destek olmak, yanlış yaptıkları veya yapacakları projelerde de kendilerini uyararak doğru olanı onlara göstermek olacaktır.

Seçilen Belediye Başkanı arkadaşımız ve ekibi, 25 yıl Belediye Başkanlığı yapmış, bu konularda tecrübe sahibi bir kişi olarak benden Finikemiz adına ne zaman yardım isterlerse 24 saat yanlarında olacağımı, ekibimizle birlikte kendilerine yardımcı olacağımı bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Secimler artık geride kaldı. Gün birlik, beraberlik ve kardeşlik günüdür. Bu saatten sonra el birliği ile yaşadığımız ilçemize nasıl katkı yapabilir , ilçemizin daha da gelişmesi için ne tür projeler ortaya koyabiliriz buna bakmamız gerekiyor. Bu amaçla tekrar ifade etmek istiyorum ki ; gerek Nail Dülgeroğlu olarak şahsım, gerek se tüm ekip arkadaşlarım siz değerli Finikeli hemşerilerimizin emrindeyiz.

Gece gündüz demeden, ben ve ekip arkadaşlarım sizlerin her türlü sorunlarınızla ilgilenip, çözmek için çalışacağımıza söz veriyoruz .

SAYIN GEYİKÇİYİ ZİYARET RDECEĞİZ

 

Sevgili hemşehrilerim, Değerli Finikeliler ;

Yakında Sayın Mustafa Geyikci Başkandan bir randevu talep ederek, hem tebrik edecek hem de bundan sonraki süreç ile alakalı kendileri ile istişare etme fikrimizi söyleyip, Finikemiz için bizlerin de yapacağı katkı olursa bu katkıyı koymaktan da memnun olacağımızı kendilerine ifade edeceğiz.

Son olarak ; İlçemizde seçimlerin son derece sakin geçmesine vesile olan sivil toplum kuruluşlarından, tüm siyasi parti temsilcilerine, güvenlik güçlerimizden, sandık görevlilerimize kadar herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

 

DESTEK OLANLARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

 

Tabiki bizlere güvenerek destek veren, gece gündüz demeden kampanyamızın bir parçası olarak, sokak sokak gezen gönüllülerimize , gizli kahramanlarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, parti teşkilatımız ve tüm üyeleri ile oy veren vermeyen tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Bu seçim sonuçları inşallah şahsım ve Finikemiz için hayırlı olmuştur. Saygılarımla

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: TEBRİKLER, NAİL, DÜLGEROĞLU,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 27.02.2020
Bugün
13° - 17°
Cuma
12° - 19°
Cumartesi
11° - 18°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 26.02.2020
İmsak
06:07
Sabah
07:26
Öğle
13:15
İkindi
16:24
Akşam
18:54
Yatsı
20:09
Arşiv Arama
Haber Yazılımı